Co se nese v lese

                                                     Pohádka o zvědavé koze, která se při toulání  lesem dostane do pytlácké pasti. Z té jí naštěstí pomůže jelen a to není vše, tím to teprve začíná ... Pohádka je prokládána písničkami doprovázenými kytarou a houslemi.


Gabriel a Málinka

Už jste někdy viděli vílu? V téhle pohádce se dokonce skamarádí s kačerem Gabrielem a spolu zažijí mnoho dobrodružství a legrace u vody, na vodě i …..v hlubině.

Indiánka Janka

Pohádka o Jance, která přiletěla k indiánům za svým dědečkem náčelníkem Ušušunou, který je ale nemocný. Janka spolu s koněm Tytypatlou se vypraví do hor hledat jediný lék, který může vyléčit velkého Ušušunu...   

Hledá se Khódl

Všichni dobře víme, že v každém řádném kurníku bydlí slepice s kohoutem. Jenže v této pohádce kohout záhadně zmizí. Naštěstí je mezi slepicemi jedna odvážná, která se rozhodne záhadu vyřešit a ztraceného kohouta Kárl fon Khódla vypátrat. To, zdali ho najde a jestli ona sama se v pořádku vrátí zpátky domů se dozvíte, když na pohádku přijdete a nebo si nás pozvete :-)

O Jedlíčkovi

V jedné chalupě a v jednom království, žije matka se synem Jedlíčkem (dříve Jeníčkem), který má neustálý hlad. Jednoho dne však království napadne drak Manták, požadující veškeré zásoby jídla, dříví a princeznu. Jedlíček ač nerad, musí se s pytlem jídla vydat na hrad. Tam potkává v boji nezkušenou avšak odvážnou Johanku z Parku...A jestli se vydají na draka a nebo si jen tak sednou pod strom a sní všechny zásoby..? To zde nenapíši...anžto a alébrž se vše dozvíte v pohádce :-) 

O zlatém prasátku

Vyjet na běžky o Štědrém dni vypadá jako dobré dobrodružství a člověku před večeří alespoň vyhládne, ale špatně namazaná skluznice a k tomu zabloudit nevěstí nic dobrého. Avšak zázraky se dějí, písně zpívají a koledy pějí...

 Mikulášská pohádka                   O křídlech anděla

Příprava na Mikuláše není jen tak a jak se připravuje čert s andělem, to se dozvíte v této pohádce. Pohádka je na 30min.,  pak přichází Mikuláš a jestli i vám dárek dá?... to záleží jen na vás   

Přes hory a doly, do školy

Pohádka vhodná pro rozloučení s předškoláky. O berušce, která zažívá cestou  do školy dobrodružství a při tom musí splnit různé úkoly. Na hradě berušku již očekává učený Mág, který jí pasuje na školáka i s ostatními dětmi.